24 Ağustos 2011 Çarşamba

Miss..

Çok çok çok işim var bugün ve fonda uzun zamandır dinlemediğim bir şarkı..''Şarkılar yazdım masallarından''..Fazla ironik :)

Hafta içi şehir dışı kaçamağı yapmak istiyorsan çok hızlı olmak gerekiyormuş, gün geceden kalan rüyalarımda bile bu hareketlilik vardı..Bu gece başka bir yerde uyuyacak olmak, yarın ellerimin arasında kitaplarımla hamak keyfine varacak bir yolculuk var önümde..Miss..

Müzik değişir..''Sen bilirsin'' Sahiden tesadüf...

Kimseye el değdirmediğim evimde keyfime keyif katacağım uzun bir tatil var önümde tabi hala buralarda olursam..Şimdilik veremediğim bir sürü kararım var..Hepsi de şeker şerbet..Miss..

Son günlerdeki bir değişiklikte ofiste masam konusunda yapmış olduğum.. Şu an kocaman bir masanın başından bunları yazıyor olmak sahiden süper..Ofis içinde özerkliği ilan etmiş lider tadındayım :) Tamam o kadar değilim ama o küçücük masada işkence çekiyormuşum resmen..Mutluyum burda..Miss..

O kadar uzun zaman oldu ki yazmayalı, oysaki Sunday Fest' söz vermiştim hepinizi yazacağım diye..O kadar müthiş bir gündü ki şimdi anlatmak fazla uzun sürecek ve bugün için zaman benim için fazla kıymetli.. Ama şu kadarını söyleyebilirim ki çimenlere atıp kendimizi tüm oyunların dibine vurduğumuz, elimizde su tabancalarıyla kovalaştığımız ve istemediğim kimseyi görmediğim için kirlenmemiş bir gün olarak tamamlandı.. En son ne zaman o kadar gülmüştüm hatırlamıyorum.. Kaan ''Evet o As'ların hepsi senin :) Eee Pis Yedili zor zanaat!''

Bildiğim birini yeniden keşfettiğim zamanlarım.. Didişe didişe..Miss

Hayatıma dair tüm emeklerimin karşılığını aldığım günler.. İyi bir insan olmanın semeresi..Miss

Aslında bugün için bir şeyler karalama niyetim yoktu hele de bu zamansızlığımda.. Ama dün geceki soruya cevap vermem gerek ve bunu yaparken diğerlerini yazdım elbette..

''Her yazı yeni bir ben.. Diğerleri geçmişte, hatırlanmaya bile değmeyecek olsa da yaşanmışlıklar işte.. Hala güvenmek noktasında kocaman endişelerim var ama içten içe de biliyorum Sen Hak Ediyorsun''

Demir leblebi olmak üzerine değişen pek bir şey yok aslında..En güzel aşk gözü açık yaşanan :)

İşte uzun zaman yazmayınca ortaya karışık tadında bir yazı oluyor.. Bir başından bir kıçından.. E napiym böyleyim ben, iyi ki böyleyim..Miss..Son Söz : Yüzüme konan gülücükler uçup gitmiyor..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder