1 Kasım 2011 Salı

Beyoğlu Çikolatası

Zaman her şeye iyi geliyor, bunu dün bir kez daha deneyimledim. Şu an için istediğim tek şey de bu aslında, yine iyi gelsin lütfen.. Ben hiç anlamadan akıp geçsin üstümden..

Dün gece Nevizade'de tam karşımda, hayatımda bir daha hiç görmeyeceğimi düşündüğüm Mr.Pizza.. Sahi biz o biraları ne zaman içtik? :) Sen nerden, nasıl, neden geldin? Dün gece de söylediğim gibi her ne kadar hiç bir şeye şaşırmam bundan sonra da desem son günlerde olan her şeye şaşkınım, çok hemde..

Bendeki kokusunun uçup gitmesini istemiyorum derken ve tüm saçmalamalarıma rağmen dinleyebildiğin için beni, ona çikolata alırken bile yanımda olduğun için kocaman teşekkürler Mr.Pizza.. Biliyorum kızıyorsun, biliyorum bu haller yakışmıyor senin RoCCo'na..İnan hepsini biliyorum, canımın acısını bildiğim gibi..

Çikolata teslimatında aldığım hızmalarım ve tatlı.. Apartmanın kapısından girene dek beklemek için ısrar eden naif taksici.. Diyorum işte normali bulmaz beni :) Uykudan önce Kib diye biten sevmediğim bir mesaj.. Ettiğim küfür.. O kafayla nasıl daldığımı bilmediğim uyku.. Sabah odama gidip sarıldığım yastık, aradığım koku.. Böyle uyunan bir uykudan ve ahmak bir sabahtan sonra karşıma bugün ne çıkacak merakındayım..
SonSöz: Kasım'da aşk başka mıydı??
              Eylül, Ekim ve Kasım.. Bilin ki hepinize ayrı ayrı küfür ediyor bu kadın.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder